Menu
Nyt fra bestyrelsen 17. maj kl. 06:33
Referat fra træner-/ledermøde den 15. maj 2017
Klubnyt
Hærværk på Vodskov Stadion
Klubnyt
Vodskov Idrætsforening fodbold modtager en sponsorcheck fra OK og SuperBrugsen
Klubnyt
Nyt samarbejde med Mæglerhuset
Klubnyt
Standerhejsning for U5-U8 lørdag D. 1/4 kl 10.00
Klubbens Kampe
August 2017
12.
lørdag
11.00
Vodskov IF
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) 8M - Efterår 2017 • Pulje 27
Vodskov Stadion
BIF/ØHIK
Vodskov Stadion
12.
lørdag
11.30
Vodskov IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2004) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 662
Vodskov Stadion
DHF&K
Vodskov Stadion
12.
lørdag
13.30
Vodskov IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2017 • Pulje 12
Vodskov Stadion
Nørresundby FB
Vodskov Stadion
13.
søndag
00.00
Storvorde/Sejlflod B (1)
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 4 (2001) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 423
Storvorde Sejlflod Stadion
Vodskov IF
Storvorde Sejlflod Stadion
13.
søndag
00.00
Ingstrup Efterskoles IF
Kvinder
U18
U18 Piger Liga 2 (2000-01) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 805
Ingstrup Efterskole
Hjallerup/Vodskov
Ingstrup Efterskole
13.
søndag
00.00
Hjallerup/Vodskov
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (2004) 11M - efterår 2017 • Pulje 901
Hjallerup Stadion / Klubhus
Fortuna Hjørring
Hjallerup Stadion / Klubhus
14.
mandag
00.00
IF Fremad Nørhalne
Kvinder
Senior
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2017 • Pulje 53
Nørhalne Stadion
Vodskov IF
Nørhalne Stadion
14.
mandag
19.00
Vodskov IF
Herrer
Oldboys/girls
Hjallerup Grand Old Boys Turnering 2017 • Hjallerup Grand Old Boys 2017
Vodskov Stadion
Vester Hassing GF
Vodskov Stadion
15.
tirsdag
00.00
BIF/ØHIK
Kvinder
U13
U13 Piger C (05) 8M - Efterår 2017 • Pulje 68
Brovst IF´s Anlæg
Vodskov IF
Brovst IF´s Anlæg
16.
onsdag
00.00
Aalborg KFUM
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2017 • Pulje 12
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Vodskov IF
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
16.
onsdag
18.30
Vodskov IF
Herrer
U16
U16 Drenge C (02) 8M - Efterår 2017 • Pulje 3
Vodskov Stadion
Team Han Herred
Vodskov Stadion
19.
lørdag
10.00
Vodskov IF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 337
Klarup Stadion
SVIF (2)
Klarup Stadion
19.
lørdag
10.00
Vodskov IF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 336
Vodskov Stadion
Aabybro IF
Vodskov Stadion
19.
lørdag
10.00
Vodskov IF
Kvinder
U9
U9 Piger B (09) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 341
Baneanlæg Lerumbakken
Vejgaard B
Baneanlæg Lerumbakken
19.
lørdag
10.00
Vodskov IF (1)
Kvinder
U6
U6 Piger (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 435
Vodskov Stadion
Nørresundby FB
Vodskov Stadion
19.
lørdag
10.00
Vodskov IF (2)
Kvinder
U6
U6 Piger (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 435
Vodskov Stadion
AaB
Vodskov Stadion
19.
lørdag
10.00
Sæby IF Skjold
Kvinder
U11
U11 Piger B (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 117
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
Vodskov IF
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
19.
lørdag
10.15
SVIF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 410
Tylstrup Stadion
Vodskov IF
Tylstrup Stadion
19.
lørdag
10.15
Vodskov IF
Herrer
U6
U6 Drenge (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 429
Dronninglund Ny Stadion
Aabybro IF (3)
Dronninglund Ny Stadion
19.
lørdag
10.15
Nørresundby FB
Kvinder
U6
U6 Piger (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 435
Vodskov Stadion
Vodskov IF (2)
Vodskov Stadion
19.
lørdag
10.30
LKB/Gistrup
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 337
Klarup Stadion
Vodskov IF (1)
Klarup Stadion
19.
lørdag
10.30
IF Fremad Nørhalne
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 336
Vodskov Stadion
Vodskov IF (2)
Vodskov Stadion
19.
lørdag
10.30
Vejgaard B
Kvinder
U6
U6 Piger (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 435
Vodskov Stadion
Vodskov IF (1)
Vodskov Stadion
19.
lørdag
10.40
Svenstrup-Godthåb IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 313
Baneanlæg Lerumbakken
Vodskov IF
Baneanlæg Lerumbakken
19.
lørdag
10.40
Nørresundby FB
Kvinder
U9
U9 Piger B (09) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 341
Baneanlæg Lerumbakken
Vodskov IF
Baneanlæg Lerumbakken
19.
lørdag
10.40
Vodskov IF
Kvinder
U11
U11 Piger B (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 117
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
Brønderslev IF
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
19.
lørdag
10.40
Hjallerup IF (1)
Kvinder
U10
U10 Piger B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 227
Frejaparken
Vodskov IF
Frejaparken
19.
lørdag
10.45
Vodskov IF
Herrer
U7
U7 Drenge (11) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 410
Tylstrup Stadion
Tylstrup IF
Tylstrup Stadion
19.
lørdag
10.45
Jetsmark IF
Kvinder
U6
U6 Piger (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 435
Vodskov Stadion
Vodskov IF (2)
Vodskov Stadion
19.
lørdag
11.00
Grindsted SK
Herrer
U7
U7 Drenge (11) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 410
Tylstrup Stadion
Vodskov IF
Tylstrup Stadion
19.
lørdag
11.00
Vodskov IF (1)
Kvinder
U6
U6 Piger (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 435
Vodskov Stadion
AaB
Vodskov Stadion
19.
lørdag
11.15
Dronninglund IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 429
Dronninglund Ny Stadion
Vodskov IF
Dronninglund Ny Stadion
19.
lørdag
11.20
Vodskov IF
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 313
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg KFUM
Baneanlæg Lerumbakken
19.
lørdag
11.20
Vodskov IF
Kvinder
U10
U10 Piger B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 227
Frejaparken
Aalborg Freja
Frejaparken
19.
lørdag
11.30
Vodskov IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2004) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 662
Vodskov Stadion
Aalborg Chang
Vodskov Stadion
19.
lørdag
11.30
Vodskov IF
Herrer
U6
U6 Drenge (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 429
Dronninglund Ny Stadion
Aabybro IF (2)
Dronninglund Ny Stadion
19.
lørdag
13.30
Vodskov IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2017 • Pulje 12
Vodskov Stadion
NUBI
Vodskov Stadion
20.
søndag
00.00
FC Dansom
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2017 • Pulje 91
Åvejens Baneanlæg
Vodskov IF
Åvejens Baneanlæg
20.
søndag
00.00
Nibe B
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 4 (2001) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 423
Nibe Stadion
Vodskov IF
Nibe Stadion
20.
søndag
00.00
Hjallerup/Vodskov
Kvinder
U18
U18 Piger Liga 2 (2000-01) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 805
Hjallerup Stadion / Klubhus
DHF&K
Hjallerup Stadion / Klubhus
20.
søndag
00.00
Trekroner/Skovsgård
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (2004) 11M - efterår 2017 • Pulje 901
Skovsgård Stadion
Hjallerup/Vodskov
Skovsgård Stadion
20.
søndag
00.00
Biersted/Nørhalne/Vadum
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) 8M - Efterår 2017 • Pulje 27
Nørhalne Stadion
Vodskov IF
Nørhalne Stadion
20.
søndag
10.00
VHG/GS
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 210
Gandrup Stadion
Vodskov IF
Gandrup Stadion
20.
søndag
10.00
Vodskov IF
Kvinder
U8
U8 Piger (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 349
Soffy Road
Aalborg KFUM (2)
Soffy Road
20.
søndag
10.30
Nørresundby FB
Kvinder
U8
U8 Piger (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 349
Soffy Road
Vodskov IF
Soffy Road
20.
søndag
10.40
Vodskov IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 210
Gandrup Stadion
IF Fremad Nørhalne
Gandrup Stadion
21.
mandag
19.00
Hjallerup IF
Herrer
Oldboys/girls
Hjallerup Grand Old Boys Turnering 2017 • Hjallerup Grand Old Boys 2017
Hjallerup Stadion / Klubhus
Vodskov IF
Hjallerup Stadion / Klubhus
21.
mandag
19.00
Vodskov IF
Kvinder
Senior
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2017 • Pulje 53
Vodskov Stadion
Sulsted IF (2)
Vodskov Stadion
22.
tirsdag
17.30
Vodskov IF
Kvinder
U13
U13 Piger C (05) 8M - Efterår 2017 • Pulje 68
Vodskov Stadion
Aalborg Freja (1)
Vodskov Stadion
22.
tirsdag
17.30
Vodskov IF
Kvinder
U8
U8 Piger (10) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 347
Dall/Ferslev Stadion
Øster Hornum IF
Dall/Ferslev Stadion
22.
tirsdag
18.00
Dall/Ferslev IF
Kvinder
U8
U8 Piger (10) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 347
Dall/Ferslev Stadion
Vodskov IF
Dall/Ferslev Stadion
23.
onsdag
00.00
Løgstør IF
Herrer
U16
U16 Drenge C (02) 8M - Efterår 2017 • Pulje 3
Løgstør Stadion
Vodskov IF
Løgstør Stadion
23.
onsdag
17.30
Jerslev/Sterup IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 221
Jetsmark Stadion
Vodskov IF
Jetsmark Stadion
23.
onsdag
17.30
Frederikshavn fI (2)
Kvinder
U11
U11 Piger C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 119
Park Empire
Vodskov IF
Park Empire
23.
onsdag
18.10
Nørresundby FB
Herrer
U11
U11 Drenge C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 113
Hjallerup Stadion / Klubhus
Vodskov IF
Hjallerup Stadion / Klubhus
23.
onsdag
18.10
Vodskov IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 221
Jetsmark Stadion
Jetsmark IF
Jetsmark Stadion
23.
onsdag
18.10
Vodskov IF
Kvinder
U11
U11 Piger C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 119
Park Empire
Bindslev/Tversted IF
Park Empire
23.
onsdag
18.50
Vodskov IF
Herrer
U11
U11 Drenge C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 113
Hjallerup Stadion / Klubhus
VUG
Hjallerup Stadion / Klubhus
26.
lørdag
11.30
Vodskov IF
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 4 (2001) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 423
Vodskov Stadion
Aalborg Freja
Vodskov Stadion
26.
lørdag
11.30
Vodskov IF
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) 8M - Efterår 2017 • Pulje 27
Vodskov Stadion
Trekroner/Skovsgård
Vodskov Stadion
26.
lørdag
13.30
B52/Aalborg
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2017 • Pulje 12
Klubhuset B.52/AFC
Vodskov IF
Klubhuset B.52/AFC
26.
lørdag
15.30
Vodskov IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2017 • Pulje 91
Vodskov Stadion
Nørresundby FB (1)
Vodskov Stadion
27.
søndag
00.00
Aalborg Freja
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2004) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 662
Frejaparken
Vodskov IF
Frejaparken
27.
søndag
00.00
Hjallerup/Vodskov
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (2004) 11M - efterår 2017 • Pulje 901
Hjallerup Stadion / Klubhus
Aalborg Freja
Hjallerup Stadion / Klubhus
28.
mandag
00.00
Harken UGF
Kvinder
Senior
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2017 • Pulje 53
Harken-Hallen
Vodskov IF
Harken-Hallen
28.
mandag
18.30
Hjallerup/Vodskov
Kvinder
U18
U18 Piger Liga 2 (2000-01) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 805
Vodskov Stadion
SVIF
Vodskov Stadion
29.
tirsdag
00.00
Nørresundby FB
Kvinder
U13
U13 Piger C (05) 8M - Efterår 2017 • Pulje 68
Baneanlæg Lerumbakken
Vodskov IF
Baneanlæg Lerumbakken
30.
onsdag
17.30
Vodskov IF
Herrer
U11
U11 Drenge C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 113
Vodskov Stadion
Hjallerup IF
Vodskov Stadion
30.
onsdag
17.30
SVIF
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 221
Sulsted Stadion
Vodskov IF
Sulsted Stadion
30.
onsdag
18.10
Vodskov IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 221
Sulsted Stadion
Grindsted Uggerhalne IF
Sulsted Stadion
30.
onsdag
18.10
Frederikshavn fI (1)
Kvinder
U11
U11 Piger C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 119
Hjallerup Stadion / Klubhus
Vodskov IF
Hjallerup Stadion / Klubhus
30.
onsdag
18.30
Vodskov IF
Herrer
U16
U16 Drenge C (02) 8M - Efterår 2017 • Pulje 3
Vodskov Stadion
Nørresundby FB
Vodskov Stadion
30.
onsdag
18.50
Brønderslev IF
Herrer
U11
U11 Drenge C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 113
Vodskov Stadion
Vodskov IF
Vodskov Stadion
30.
onsdag
18.50
Vodskov IF
Kvinder
U11
U11 Piger C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 119
Hjallerup Stadion / Klubhus
Hjallerup IF
Hjallerup Stadion / Klubhus
September 2017
2.
lørdag
10.00
Nørresundby FB
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 210
Baneanlæg Lerumbakken
Vodskov IF
Baneanlæg Lerumbakken
2.
lørdag
10.00
Aalborg Chang
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 313
Chang's Baner
Vodskov IF
Chang's Baner
2.
lørdag
10.00
Vodskov IF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 337
Vodskov Stadion
AaB
Vodskov Stadion
2.
lørdag
10.00
Vodskov IF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 336
NUBI's Stadion
NUBI
NUBI's Stadion
2.
lørdag
10.00
Biersted/Nørhalne/Vadum
Kvinder
U11
U11 Piger B (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 117
Fjerritslev Stadion
Vodskov IF
Fjerritslev Stadion
2.
lørdag
10.00
Vodskov IF
Kvinder
U10
U10 Piger B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 227
Vodskov Stadion
Hjallerup IF (2)
Vodskov Stadion
2.
lørdag
10.30
Gug B
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 337
Vodskov Stadion
Vodskov IF (1)
Vodskov Stadion
2.
lørdag
10.30
SVIF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 336
NUBI's Stadion
Vodskov IF (2)
NUBI's Stadion
2.
lørdag
10.30
Vejgaard B
Kvinder
U8
U8 Piger (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 349
Nørhalne Stadion
Vodskov IF
Nørhalne Stadion
2.
lørdag
10.40
Vodskov IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 210
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg Freja
Baneanlæg Lerumbakken
2.
lørdag
10.40
Vodskov IF
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 313
Chang's Baner
Nørresundby FB (2)
Chang's Baner
2.
lørdag
10.40
Vodskov IF
Kvinder
U11
U11 Piger B (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 117
Fjerritslev Stadion
Fjerritslev IF
Fjerritslev Stadion
2.
lørdag
11.00
Vodskov IF
Kvinder
U8
U8 Piger (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 349
Nørhalne Stadion
IF Fremad Nørhalne
Nørhalne Stadion
2.
lørdag
11.20
Hals FS
Kvinder
U10
U10 Piger B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 227
Vodskov Stadion
Vodskov IF
Vodskov Stadion
2.
lørdag
13.00
VUG
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) 8M - Efterår 2017 • Pulje 27
Ulsted Stadion
Vodskov IF
Ulsted Stadion
2.
lørdag
13.30
Vodskov IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2017 • Pulje 12
Vodskov Stadion
Hals FS
Vodskov Stadion
3.
søndag
00.00
Grindsted U. IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2017 • Pulje 91
Grindsted Hallen
Vodskov IF
Grindsted Hallen
3.
søndag
00.00
Aalborg Chang
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 4 (2001) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 423
Chang's Baner
Vodskov IF
Chang's Baner
3.
søndag
00.00
SVIF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2004) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 662
Sulsted Stadion
Vodskov IF
Sulsted Stadion
3.
søndag
00.00
Frederikshavn fI
Kvinder
U18
U18 Piger Liga 2 (2000-01) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 805
Park Empire
Hjallerup/Vodskov
Park Empire
3.
søndag
00.00
Hjallerup/Vodskov
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (2004) 11M - efterår 2017 • Pulje 901
Hjallerup Stadion / Klubhus
Dronninglund/Asaa
Hjallerup Stadion / Klubhus
3.
søndag
10.00
Aalborg KFUM
Kvinder
U9
U9 Piger B (09) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 341
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Vodskov IF
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
3.
søndag
10.40
Vejgaard B
Kvinder
U9
U9 Piger B (09) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 341
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Vodskov IF
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
4.
mandag
00.00
Holtet IF (2)
Kvinder
Senior
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2017 • Pulje 53
Holtet Stadion
Vodskov IF
Holtet Stadion
4.
mandag
19.00
Dronninglund IF
Herrer
Oldboys/girls
Hjallerup Grand Old Boys Turnering 2017 • Hjallerup Grand Old Boys 2017
Dronninglund Ny Stadion
Vodskov IF
Dronninglund Ny Stadion
5.
tirsdag
17.30
Storvorde/Sejlflod B
Kvinder
U8
U8 Piger (10) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 347
Storvorde Sejlflod Stadion
Vodskov IF
Storvorde Sejlflod Stadion
5.
tirsdag
18.00
Vodskov IF
Kvinder
U13
U13 Piger C (05) 8M - Efterår 2017 • Pulje 68
Vodskov Stadion
St. Restrup IF
Vodskov Stadion
5.
tirsdag
18.00
Øster Hornum IF
Kvinder
U8
U8 Piger (10) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 347
Storvorde Sejlflod Stadion
Vodskov IF
Storvorde Sejlflod Stadion
6.
onsdag
17.30
Voersaa IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 221
Hjallerup Stadion / Klubhus
Vodskov IF
Hjallerup Stadion / Klubhus
6.
onsdag
17.30
Vodskov IF
Kvinder
U11
U11 Piger C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 119
Vodskov Stadion
Skagen IK
Vodskov Stadion
6.
onsdag
18.00
Team Østvendsyssel
Herrer
U16
U16 Drenge C (02) 8M - Efterår 2017 • Pulje 3
Dronninglund Ny Stadion
Vodskov IF
Dronninglund Ny Stadion
6.
onsdag
18.10
Nørresundby FB
Herrer
U11
U11 Drenge C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 113
Arena Kop & Kande
Vodskov IF
Arena Kop & Kande
6.
onsdag
18.10
Vodskov IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 221
Hjallerup Stadion / Klubhus
Hjallerup IF (1)
Hjallerup Stadion / Klubhus
6.
onsdag
18.50
Vodskov IF
Herrer
U11
U11 Drenge C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 113
Arena Kop & Kande
Aalborg KFUM
Arena Kop & Kande
6.
onsdag
18.50
Vodskov IF
Kvinder
U11
U11 Piger C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 119
Vodskov Stadion
Frederikshavn fI (2)
Vodskov Stadion
7.
torsdag
18.30
Vodskov IF
Kvinder
Senior
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2017 • Pulje 53
Vodskov Stadion
Jetsmark IF
Vodskov Stadion
9.
lørdag
00.00
Aabybro IF
Kvinder
U13
U13 Piger C (05) 8M - Efterår 2017 • Pulje 68
Aabybro Idrætscenter
Vodskov IF
Aabybro Idrætscenter
9.
lørdag
10.00
Vadum IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 210
Vadum Hallen
Vodskov IF
Vadum Hallen
9.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF
Kvinder
U11
U11 Piger B (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 117
Højene Hallen
Vodskov IF
Højene Hallen
9.
lørdag
10.00
Vodskov IF
Kvinder
U10
U10 Piger B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 227
Hjallerup Stadion / Klubhus
Aalborg Freja
Hjallerup Stadion / Klubhus
9.
lørdag
10.40
Vodskov IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 210
Vadum Hallen
IF Fremad Nørhalne
Vadum Hallen
9.
lørdag
10.40
Vodskov IF
Kvinder
U11
U11 Piger B (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 117
Højene Hallen
Asaa/Agersted
Højene Hallen
9.
lørdag
11.00
Vodskov IF
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) 8M - Efterår 2017 • Pulje 27
Vodskov Stadion
Aabybro IF
Vodskov Stadion
9.
lørdag
11.20
Dronninglund IF
Kvinder
U10
U10 Piger B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 227
Hjallerup Stadion / Klubhus
Vodskov IF
Hjallerup Stadion / Klubhus
9.
lørdag
12.30
Vodskov IF
Herrer
U16
U16 Drenge C (02) 8M - Efterår 2017 • Pulje 3
Vodskov Stadion
Biersted/Nørhalne/Vadum
Vodskov Stadion
9.
lørdag
13.30
Vodskov IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2017 • Pulje 12
Vodskov Stadion
Aalborg Chang
Vodskov Stadion
9.
lørdag
15.30
Vodskov IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2017 • Pulje 91
Vodskov Stadion
Nordens Paris FC
Vodskov Stadion
10.
søndag
00.00
Vodskov IF
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 4 (2001) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 423
Vodskov Stadion
Ingstrup Efterskoles IF (1)
Vodskov Stadion
10.
søndag
00.00
Vodskov IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2004) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 662
Vodskov Stadion
Team Østvendsyssel
Vodskov Stadion
10.
søndag
00.00
Dronninglund IF
Kvinder
U18
U18 Piger Liga 2 (2000-01) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 805
Dronninglund Ny Stadion
Hjallerup/Vodskov
Dronninglund Ny Stadion
10.
søndag
00.00
Aalborg KFUM
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (2004) 11M - efterår 2017 • Pulje 901
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Hjallerup/Vodskov
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
11.
mandag
18.30
Vodskov IF
Kvinder
Senior
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2017 • Pulje 53
Vodskov Stadion
IF Fremad Nørhalne
Vodskov Stadion
11.
mandag
19.00
Vodskov IF
Herrer
Oldboys/girls
Hjallerup Grand Old Boys Turnering 2017 • Hjallerup Grand Old Boys 2017
Vodskov Stadion
Aalborg Freja
Vodskov Stadion
12.
tirsdag
17.30
Vodskov IF
Kvinder
U13
U13 Piger C (05) 8M - Efterår 2017 • Pulje 68
Vodskov Stadion
BIF/ØHIK
Vodskov Stadion
13.
onsdag
00.00
Team Han Herred
Herrer
U16
U16 Drenge C (02) 8M - Efterår 2017 • Pulje 3
Fjerritslev Stadion
Vodskov IF
Fjerritslev Stadion
16.
lørdag
10.00
Vodskov IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 210
Vodskov Stadion
Nørresundby FB
Vodskov Stadion
16.
lørdag
10.00
Svenstrup-Godthåb IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 313
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Vodskov IF
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
16.
lørdag
10.00
Vodskov IF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 337
Tornhøjskolen
KB 81 Aalborg
Tornhøjskolen
16.
lørdag
10.00
Gjøl B
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 336
Tylstrup Stadion
Vodskov IF (2)
Tylstrup Stadion
16.
lørdag
10.00
Vodskov IF
Kvinder
U9
U9 Piger B (09) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 341
Soffy Road
Nørresundby FB
Soffy Road
16.
lørdag
10.00
Vodskov IF
Herrer
U6
U6 Drenge (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 429
Vodskov Stadion
Dronninglund IF (1)
Vodskov Stadion
16.
lørdag
10.00
Vodskov IF
Kvinder
U11
U11 Piger B (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 117
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB
Baneanlæg Lerumbakken
16.
lørdag
10.00
Hjallerup IF (2)
Kvinder
U10
U10 Piger B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 227
Hjallerup Stadion / Klubhus
Vodskov IF
Hjallerup Stadion / Klubhus
16.
lørdag
10.15
Vodskov IF
Herrer
U7
U7 Drenge (11) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 410
Sulsted Stadion
SVIF (2)
Sulsted Stadion
16.
lørdag
10.15
Vodskov IF (2)
Kvinder
U6
U6 Piger (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 435
AaB's Anlæg
Vodskov IF (1)
AaB's Anlæg
16.
lørdag
10.30
Aalborg Chang
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 337
Tornhøjskolen
Vodskov IF (1)
Tornhøjskolen
16.
lørdag
10.30
Vodskov IF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 336
Tylstrup Stadion
Fjerritslev IF
Tylstrup Stadion
16.
lørdag
10.30
Aalborg KFUM (2)
Kvinder
U8
U8 Piger (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 349
Baneanlæg Lerumbakken
Vodskov IF
Baneanlæg Lerumbakken
16.
lørdag
10.30
Gandrup SK
Herrer
U6
U6 Drenge (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 429
Vodskov Stadion
Vodskov IF
Vodskov Stadion
16.
lørdag
10.30
Nørresundby FB
Kvinder
U6
U6 Piger (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 435
AaB's Anlæg
Vodskov IF (1)
AaB's Anlæg
16.
lørdag
10.30
AaB
Kvinder
U6
U6 Piger (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 435
AaB's Anlæg
Vodskov IF (2)
AaB's Anlæg
16.
lørdag
10.40
Nørresundby FB
Kvinder
U9
U9 Piger B (09) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 341
Soffy Road
Vodskov IF
Soffy Road
16.
lørdag
10.40
Brønderslev IF
Kvinder
U11
U11 Piger B (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 117
Baneanlæg Lerumbakken
Vodskov IF
Baneanlæg Lerumbakken
16.
lørdag
10.40
Vodskov IF
Kvinder
U10
U10 Piger B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 227
Hjallerup Stadion / Klubhus
Hals FS
Hjallerup Stadion / Klubhus
16.
lørdag
10.45
Vodskov IF
Herrer
U7
U7 Drenge (11) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 410
Sulsted Stadion
Ulsted B (2)
Sulsted Stadion
16.
lørdag
10.45
Vodskov IF (2)
Kvinder
U6
U6 Piger (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 435
AaB's Anlæg
Nørresundby FB
AaB's Anlæg
16.
lørdag
10.45
Vodskov IF (1)
Kvinder
U6
U6 Piger (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 435
AaB's Anlæg
Vejgaard B
AaB's Anlæg
16.
lørdag
11.00
Vodskov IF
Kvinder
U8
U8 Piger (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 349
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB
Baneanlæg Lerumbakken
16.
lørdag
11.00
Aabybro IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 410
Sulsted Stadion
Vodskov IF
Sulsted Stadion
16.
lørdag
11.15
Vodskov IF
Herrer
U6
U6 Drenge (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 429
Vodskov Stadion
Hjallerup IF (2)
Vodskov Stadion
16.
lørdag
11.20
Aalborg Freja
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 210
Vodskov Stadion
Vodskov IF
Vodskov Stadion
16.
lørdag
11.20
Vodskov IF
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 313
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Nibe B
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
16.
lørdag
11.30
Hjallerup IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 429
Vodskov Stadion
Vodskov IF
Vodskov Stadion
17.
søndag
00.00
AaB
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2017 • Pulje 12
AaB's Anlæg
Vodskov IF
AaB's Anlæg
17.
søndag
00.00
Kanonkuglerne
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2017 • Pulje 91
Åvejens Baneanlæg
Vodskov IF
Åvejens Baneanlæg
17.
søndag
00.00
Vodskov IF
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 4 (2001) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 423
Vodskov Stadion
Storvorde/Sejlflod B (1)
Vodskov Stadion
17.
søndag
00.00
DHF&K
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2004) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 662
Flauenskjold Stadion
Vodskov IF
Flauenskjold Stadion
17.
søndag
00.00
Hjallerup/Vodskov
Kvinder
U18
U18 Piger Liga 2 (2000-01) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 805
Hjallerup Stadion / Klubhus
Ingstrup Efterskoles IF
Hjallerup Stadion / Klubhus
17.
søndag
00.00
Fortuna Hjørring
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (2004) 11M - efterår 2017 • Pulje 901
Landlyst Idrætsanlæg
Hjallerup/Vodskov
Landlyst Idrætsanlæg
17.
søndag
00.00
BIF/ØHIK
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) 8M - Efterår 2017 • Pulje 27
Brovst IF´s Anlæg
Vodskov IF
Brovst IF´s Anlæg
18.
mandag
00.00
Sulsted IF (2)
Kvinder
Senior
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2017 • Pulje 53
Sulsted Stadion
Vodskov IF
Sulsted Stadion
18.
mandag
19.00
Vester Hassing GF
Herrer
Oldboys/girls
Hjallerup Grand Old Boys Turnering 2017 • Hjallerup Grand Old Boys 2017
Vester Hassing Stadion
Vodskov IF
Vester Hassing Stadion
19.
tirsdag
00.00
Aalborg Freja (1)
Kvinder
U13
U13 Piger C (05) 8M - Efterår 2017 • Pulje 68
Frejaparken
Vodskov IF
Frejaparken
20.
onsdag
17.30
Hjallerup IF
Herrer
U11
U11 Drenge C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 113
Vodskov Stadion
Vodskov IF
Vodskov Stadion
20.
onsdag
17.30
Brønderslev IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 221
Vodskov Stadion
Vodskov IF
Vodskov Stadion
20.
onsdag
18.10
Vodskov IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 221
Vodskov Stadion
Jetsmark IF
Vodskov Stadion
20.
onsdag
18.10
Vodskov IF
Kvinder
U11
U11 Piger C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 119
Hjallerup Stadion / Klubhus
Frederikshavn fI (1)
Hjallerup Stadion / Klubhus
20.
onsdag
18.30
Vodskov IF
Herrer
U16
U16 Drenge C (02) 8M - Efterår 2017 • Pulje 3
Vodskov Stadion
Løgstør IF
Vodskov Stadion
20.
onsdag
18.50
Vodskov IF
Herrer
U11
U11 Drenge C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 113
Vodskov Stadion
Brønderslev IF
Vodskov Stadion
20.
onsdag
18.50
Hjallerup IF
Kvinder
U11
U11 Piger C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 119
Hjallerup Stadion / Klubhus
Vodskov IF
Hjallerup Stadion / Klubhus
23.
lørdag
10.00
Vadum IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 210
Frejaparken
Vodskov IF
Frejaparken
23.
lørdag
10.00
Vodskov IF
Kvinder
U11
U11 Piger B (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 117
Vodskov Stadion
Fjerritslev IF
Vodskov Stadion
23.
lørdag
10.40
Vodskov IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 210
Frejaparken
VHG/GS
Frejaparken
23.
lørdag
10.40
Asaa/Agersted
Kvinder
U11
U11 Piger B (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 117
Vodskov Stadion
Vodskov IF
Vodskov Stadion
23.
lørdag
10.40
Vodskov IF
Kvinder
U10
U10 Piger B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 227
Hals Stadion
Dronninglund IF
Hals Stadion
23.
lørdag
11.00
Vodskov IF
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) 8M - Efterår 2017 • Pulje 27
Vodskov Stadion
Biersted/Nørhalne/Vadum
Vodskov Stadion
23.
lørdag
11.20
Vodskov IF
Kvinder
U10
U10 Piger B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 227
Hals Stadion
Hjallerup IF (1)
Hals Stadion
23.
lørdag
13.30
Nørresundby FB
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2017 • Pulje 12
Nordjyske Bank Arena (NFB)
Vodskov IF
Nordjyske Bank Arena (NFB)
23.
lørdag
15.30
Vodskov IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2017 • Pulje 91
Vodskov Stadion
FC Dansom
Vodskov Stadion
24.
søndag
00.00
Vodskov IF
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 4 (2001) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 423
Vodskov Stadion
Nibe B
Vodskov Stadion
24.
søndag
00.00
Aalborg Chang
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2004) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 662
Chang's Baner
Vodskov IF
Chang's Baner
24.
søndag
00.00
DHF&K
Kvinder
U18
U18 Piger Liga 2 (2000-01) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 805
Flauenskjold Stadion
Hjallerup/Vodskov
Flauenskjold Stadion
24.
søndag
00.00
Hjallerup/Vodskov
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (2004) 11M - efterår 2017 • Pulje 901
Hjallerup Stadion / Klubhus
Trekroner/Skovsgård
Hjallerup Stadion / Klubhus
25.
mandag
00.00
Vodskov IF
Kvinder
Senior
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2017 • Pulje 53
Vodskov Stadion
Harken UGF
Vodskov Stadion
25.
mandag
19.00
Vodskov IF
Herrer
Oldboys/girls
Hjallerup Grand Old Boys Turnering 2017 • Hjallerup Grand Old Boys 2017
Vodskov Stadion
Hjallerup IF
Vodskov Stadion
26.
tirsdag
17.30
Vodskov IF
Kvinder
U13
U13 Piger C (05) 8M - Efterår 2017 • Pulje 68
Vodskov Stadion
Nørresundby FB
Vodskov Stadion
26.
tirsdag
17.30
Vodskov IF
Kvinder
U8
U8 Piger (10) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 347
Øster Hornum Hallen
Dall/Ferslev IF
Øster Hornum Hallen
26.
tirsdag
18.00
Storvorde/Sejlflod B
Kvinder
U8
U8 Piger (10) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 347
Øster Hornum Hallen
Vodskov IF
Øster Hornum Hallen
27.
onsdag
17.30
Vodskov IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 221
Arena Kop & Kande
Voersaa IF
Arena Kop & Kande
27.
onsdag
17.30
Vodskov IF
Kvinder
U11
U11 Piger C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 119
Park Empire
Skagen IK
Park Empire
27.
onsdag
18.10
SVIF
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 221
Arena Kop & Kande
Vodskov IF
Arena Kop & Kande
27.
onsdag
18.50
Bindslev/Tversted IF
Kvinder
U11
U11 Piger C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 119
Park Empire
Vodskov IF
Park Empire
30.
lørdag
10.00
Nørresundby FB
Herrer
U16
U16 Drenge C (02) 8M - Efterår 2017 • Pulje 3
NFB Kunstgræs Lindholm
Vodskov IF
NFB Kunstgræs Lindholm
30.
lørdag
11.30
Vodskov IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2004) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 662
Vodskov Stadion
Aalborg Freja
Vodskov Stadion
30.
lørdag
11.40
Aalborg KFUM
Herrer
U11
U11 Drenge C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 113
Vester Hassing Stadion
Vodskov IF
Vester Hassing Stadion
30.
lørdag
12.20
Vodskov IF
Herrer
U11
U11 Drenge C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 113
Vester Hassing Stadion
VUG
Vester Hassing Stadion
30.
lørdag
13.30
Vodskov IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2017 • Pulje 12
Vodskov Stadion
Aalborg KFUM
Vodskov Stadion
30.
lørdag
15.30
Nørresundby FB (1)
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2017 • Pulje 91
Lindholm Høje Stadion
Vodskov IF
Lindholm Høje Stadion
Oktober 2017
1.
søndag
00.00
Aalborg Freja
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 4 (2001) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 423
Frejaparken
Vodskov IF
Frejaparken
1.
søndag
00.00
SVIF
Kvinder
U18
U18 Piger Liga 2 (2000-01) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 805
Sulsted Stadion
Hjallerup/Vodskov
Sulsted Stadion
1.
søndag
00.00
Aalborg Freja
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (2004) 11M - efterår 2017 • Pulje 901
Frejaparken
Hjallerup/Vodskov
Frejaparken
1.
søndag
00.00
Trekroner/Skovsgård
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) 8M - Efterår 2017 • Pulje 27
Skovsgård Stadion
Vodskov IF
Skovsgård Stadion
2.
mandag
18.00
Vodskov IF
Kvinder
Senior
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2017 • Pulje 53
Vodskov Stadion
Holtet IF (2)
Vodskov Stadion
3.
tirsdag
17.30
St. Restrup IF
Kvinder
U13
U13 Piger C (05) 8M - Efterår 2017 • Pulje 68
Frejlev Stadion
Vodskov IF
Frejlev Stadion
4.
onsdag
17.30
Vodskov IF
Herrer
U16
U16 Drenge C (02) 8M - Efterår 2017 • Pulje 3
Vodskov Stadion
Team Østvendsyssel
Vodskov Stadion
7.
lørdag
10.00
Dronninglund/Asaa
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (2004) 11M - efterår 2017 • Pulje 901
Dronninglund Ny Stadion
Hjallerup/Vodskov
Dronninglund Ny Stadion
7.
lørdag
10.00
Nørresundby FB
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 210
Baneanlæg Lerumbakken
Vodskov IF
Baneanlæg Lerumbakken
7.
lørdag
10.00
Nørresundby FB (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 313
Vodskov Stadion
Vodskov IF
Vodskov Stadion
7.
lørdag
10.00
Vodskov IF
Kvinder
U9
U9 Piger B (09) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 341
Vodskov Stadion
Vejgaard B
Vodskov Stadion
7.
lørdag
10.00
Vodskov IF
Herrer
U7
U7 Drenge (11) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 410
Vodskov Stadion
Grindsted SK
Vodskov Stadion
7.
lørdag
10.00
Vodskov IF
Herrer
U6
U6 Drenge (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 429
Hjallerup Stadion / Klubhus
Hjallerup IF (1)
Hjallerup Stadion / Klubhus
7.
lørdag
10.00
Vodskov IF (2)
Kvinder
U6
U6 Piger (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 435
Baneanlæg Lerumbakken
Jetsmark IF
Baneanlæg Lerumbakken
7.
lørdag
10.00
Vodskov IF
Kvinder
U11
U11 Piger B (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 117
Nørhalne Stadion
Biersted/Nørhalne/Vadum
Nørhalne Stadion
7.
lørdag
10.00
Vodskov IF
Kvinder
U10
U10 Piger B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 227
Vodskov Stadion
Hjallerup IF (2)
Vodskov Stadion
7.
lørdag
10.15
AaB
Kvinder
U6
U6 Piger (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 435
Baneanlæg Lerumbakken
Vodskov IF (1)
Baneanlæg Lerumbakken
7.
lørdag
10.30
Vodskov IF (1)
Kvinder
U6
U6 Piger (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 435
Baneanlæg Lerumbakken
Vodskov IF (2)
Baneanlæg Lerumbakken
7.
lørdag
10.40
Vodskov IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 210
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg Freja
Baneanlæg Lerumbakken
7.
lørdag
10.40
Nørresundby FB
Kvinder
U9
U9 Piger B (09) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 341
Vodskov Stadion
Vodskov IF
Vodskov Stadion
7.
lørdag
10.40
Skibsby-Højene IF
Kvinder
U11
U11 Piger B (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 117
Nørhalne Stadion
Vodskov IF
Nørhalne Stadion
7.
lørdag
10.45
Tylstrup IF
Herrer
U7
U7 Drenge (11) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 410
Vodskov Stadion
Vodskov IF
Vodskov Stadion
7.
lørdag
10.45
Vodskov IF (2)
Kvinder
U6
U6 Piger (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 435
Baneanlæg Lerumbakken
AaB
Baneanlæg Lerumbakken
7.
lørdag
11.00
Vodskov IF
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) 8M - Efterår 2017 • Pulje 27
Vodskov Stadion
VUG
Vodskov Stadion
7.
lørdag
11.00
Ulsted B
Herrer
U6
U6 Drenge (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 429
Hjallerup Stadion / Klubhus
Vodskov IF
Hjallerup Stadion / Klubhus
7.
lørdag
11.00
Vodskov IF (1)
Kvinder
U6
U6 Piger (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 435
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB
Baneanlæg Lerumbakken
7.
lørdag
11.15
Vodskov IF
Herrer
U7
U7 Drenge (11) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 410
Vodskov Stadion
SVIF (1)
Vodskov Stadion
7.
lørdag
11.20
Vodskov IF
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 313
Vodskov Stadion
Aalborg Chang
Vodskov Stadion
7.
lørdag
11.20
Hals FS
Kvinder
U10
U10 Piger B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 227
Vodskov Stadion
Vodskov IF
Vodskov Stadion
7.
lørdag
11.30
Vodskov IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2004) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 662
Vodskov Stadion
SVIF
Vodskov Stadion
7.
lørdag
11.30
Vodskov IF
Herrer
U6
U6 Drenge (12) 3M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 429
Hjallerup Stadion / Klubhus
Aabybro IF (3)
Hjallerup Stadion / Klubhus
7.
lørdag
12.00
Hjallerup/Vodskov
Kvinder
U18
U18 Piger Liga 2 (2000-01) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 805
Hjallerup Stadion / Klubhus
Frederikshavn fI
Hjallerup Stadion / Klubhus
7.
lørdag
12.00
Vodskov IF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 336
Aabybro Idrætscenter
Tylstrup IF
Aabybro Idrætscenter
7.
lørdag
12.30
IF Fremad Nørhalne
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 336
Aabybro Idrætscenter
Vodskov IF (2)
Aabybro Idrætscenter
7.
lørdag
13.30
Vodskov IF
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 4 (2001) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 423
Vodskov Stadion
Aalborg Chang
Vodskov Stadion
7.
lørdag
15.30
Vodskov IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2017 • Pulje 91
Vodskov Stadion
Grindsted U. IF
Vodskov Stadion
8.
søndag
00.00
NUBI
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2017 • Pulje 12
NUBI's Stadion
Vodskov IF
NUBI's Stadion
8.
søndag
10.00
RKG
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 337
Sulsted Stadion
Vodskov IF (1)
Sulsted Stadion
8.
søndag
10.00
Vodskov IF
Kvinder
U8
U8 Piger (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 349
Vodskov Stadion
Vejgaard B
Vodskov Stadion
8.
søndag
10.30
Vodskov IF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 337
Sulsted Stadion
LKB/Gistrup
Sulsted Stadion
8.
søndag
11.00
IF Fremad Nørhalne
Kvinder
U8
U8 Piger (10) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 349
Vodskov Stadion
Vodskov IF
Vodskov Stadion
9.
mandag
00.00
Jetsmark IF
Kvinder
Senior
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2017 • Pulje 53
Jetsmark Stadion
Vodskov IF
Jetsmark Stadion
10.
tirsdag
17.15
Vodskov IF
Kvinder
U13
U13 Piger C (05) 8M - Efterår 2017 • Pulje 68
Vodskov Stadion
Aabybro IF
Vodskov Stadion
10.
tirsdag
17.30
Vodskov IF
Kvinder
U8
U8 Piger (10) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 347
Vodskov Stadion
Øster Hornum IF
Vodskov Stadion
10.
tirsdag
17.30
Dall/Ferslev IF
Kvinder
U8
U8 Piger (10) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 347
Vodskov Stadion
Vodskov IF
Vodskov Stadion
11.
onsdag
00.00
Biersted/Nørhalne/Vadum
Herrer
U16
U16 Drenge C (02) 8M - Efterår 2017 • Pulje 3
Nørhalne Stadion
Vodskov IF
Nørhalne Stadion
11.
onsdag
17.30
Hjallerup IF
Herrer
U11
U11 Drenge C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 113
Hjallerup Stadion / Klubhus
Vodskov IF
Hjallerup Stadion / Klubhus
11.
onsdag
17.30
Vodskov IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 221
Hjallerup Stadion / Klubhus
Hjallerup IF (1)
Hjallerup Stadion / Klubhus
11.
onsdag
18.10
Vodskov IF
Herrer
U11
U11 Drenge C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 113
Hjallerup Stadion / Klubhus
Brønderslev IF
Hjallerup Stadion / Klubhus
11.
onsdag
18.10
Grindsted Uggerhalne IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 221
Hjallerup Stadion / Klubhus
Vodskov IF
Hjallerup Stadion / Klubhus
11.
onsdag
18.10
Hjallerup IF
Kvinder
U11
U11 Piger C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 119
Park Empire
Vodskov IF
Park Empire
11.
onsdag
18.50
Vodskov IF
Kvinder
U11
U11 Piger C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 119
Park Empire
Frederikshavn fI (1)
Park Empire
14.
lørdag
11.30
Team Østvendsyssel
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2004) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 662
Hjallerup Kunstgræsbane
Vodskov IF
Hjallerup Kunstgræsbane
14.
lørdag
13.30
Vodskov IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2017 • Pulje 12
Vodskov Stadion
B52/Aalborg
Vodskov Stadion
15.
søndag
00.00
Nordens Paris FC
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2017 • Pulje 91
Firmasport Aalborg Freja
Vodskov IF
Firmasport Aalborg Freja
15.
søndag
00.00
Ingstrup Efterskoles IF (1)
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 4 (2001) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 423
Ingstrup Efterskole
Vodskov IF
Ingstrup Efterskole
15.
søndag
00.00
Hjallerup/Vodskov
Kvinder
U18
U18 Piger Liga 2 (2000-01) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 805
Hjallerup Stadion / Klubhus
Dronninglund IF
Hjallerup Stadion / Klubhus
15.
søndag
00.00
Hjallerup/Vodskov
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (2004) 11M - efterår 2017 • Pulje 901
Hjallerup Stadion / Klubhus
Aalborg KFUM
Hjallerup Stadion / Klubhus
15.
søndag
00.00
Aabybro IF
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) 8M - Efterår 2017 • Pulje 27
Aabybro Idrætscenter
Vodskov IF
Aabybro Idrætscenter
21.
lørdag
15.30
Vodskov IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2017 • Pulje 91
Vodskov Stadion
Kanonkuglerne
Vodskov Stadion
22.
søndag
00.00
Hals FS
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2017 • Pulje 12
Hals Stadion
Vodskov IF
Hals Stadion