Menu
Klubnyt 12. november kl. 20:03
Kalendersalg 2016
Klubbens Kampe
December 2016
10.
lørdag
09.10
Vodskov IF
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 78
Klokkerholm Hallen
IF Skjold Sæby (1)
Klokkerholm Hallen
10.
lørdag
10.10
Vodskov IF
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 78
Klokkerholm Hallen
Østervraa IF
Klokkerholm Hallen
10.
lørdag
10.50
IF Skjold Sæby (2)
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 78
Klokkerholm Hallen
Vodskov IF
Klokkerholm Hallen
10.
lørdag
12.00
Trekroner IF 98
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 72
Sport & Kulturcenter Brovst
Vodskov IF (2)
Sport & Kulturcenter Brovst
10.
lørdag
12.30
NUBI
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 89
Vodskov Hallen
Vodskov IF (1)
Vodskov Hallen
10.
lørdag
12.46
Vodskov IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 89
Vodskov Hallen
Vodskov IF (2)
Vodskov Hallen
10.
lørdag
12.46
Jetsmark IF
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 96
Vodskov Hallen
Vodskov IF
Vodskov Hallen
10.
lørdag
12.50
Vodskov IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 72
Sport & Kulturcenter Brovst
Fjerritslev IF
Sport & Kulturcenter Brovst
10.
lørdag
13.10
SVIF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 89
Vodskov Hallen
Vodskov IF (2)
Vodskov Hallen
10.
lørdag
13.10
Skovsgaard B
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 96
Vodskov Hallen
Vodskov IF
Vodskov Hallen
10.
lørdag
13.26
Aabybro IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 89
Vodskov Hallen
Vodskov IF (1)
Vodskov Hallen
10.
lørdag
13.30
Vodskov IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 72
Sport & Kulturcenter Brovst
Aalborg KFUM (1)
Sport & Kulturcenter Brovst
10.
lørdag
13.34
Vodskov IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 89
Vodskov Hallen
NUBI
Vodskov Hallen
10.
lørdag
13.34
Vodskov IF
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 96
Vodskov Hallen
Biersted IF
Vodskov Hallen
10.
lørdag
13.50
Vodskov IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 89
Vodskov Hallen
SVIF (3)
Vodskov Hallen
10.
lørdag
14.00
Skovsgaard B
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) INDE • Pulje 66
Vester Hassing Hallen
Vodskov IF
Vester Hassing Hallen
10.
lørdag
14.06
SVIF (3)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 89
Vodskov Hallen
Vodskov IF (2)
Vodskov Hallen
10.
lørdag
14.06
Nørresundby FB (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 96
Vodskov Hallen
Vodskov IF
Vodskov Hallen
10.
lørdag
14.30
Vodskov IF
Herrer
U12
U12 Drenge C (05) INDE • Pulje 51
Gudumholm Hallen
RKG
Gudumholm Hallen
10.
lørdag
14.30
Jetsmark IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) INDE • Pulje 66
Vester Hassing Hallen
Vodskov IF
Vester Hassing Hallen
10.
lørdag
15.00
Vodskov IF
Herrer
U12
U12 Drenge C (05) INDE • Pulje 51
Gudumholm Hallen
Gudumholm IF
Gudumholm Hallen
10.
lørdag
15.00
VHG/GS
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) INDE • Pulje 66
Vester Hassing Hallen
Vodskov IF
Vester Hassing Hallen
10.
lørdag
15.30
Aalborg Freja (1)
Herrer
U11
U11 Drenge B (06) INDE • Pulje 54
Sport & Kulturcenter Brovst
Vodskov IF
Sport & Kulturcenter Brovst
10.
lørdag
15.32
Skibsby-Højene IF
Kvinder
U9
U9 Piger (08) INDE • Pulje 123
Vodskov Hallen
Vodskov IF
Vodskov Hallen
10.
lørdag
15.50
Støvring IF
Herrer
U12
U12 Drenge C (05) INDE • Pulje 51
Gudumholm Hallen
Vodskov IF
Gudumholm Hallen
10.
lørdag
15.50
Vodskov IF
Herrer
U11
U11 Drenge B (06) INDE • Pulje 54
Sport & Kulturcenter Brovst
Brovst IF
Sport & Kulturcenter Brovst
10.
lørdag
15.52
Vodskov IF
Kvinder
U9
U9 Piger (08) INDE • Pulje 123
Vodskov Hallen
Jetsmark IF (2)
Vodskov Hallen
10.
lørdag
16.12
Jetsmark IF (1)
Kvinder
U9
U9 Piger (08) INDE • Pulje 123
Vodskov Hallen
Vodskov IF
Vodskov Hallen
10.
lørdag
16.30
IF Fremad Nørhalne
Herrer
U11
U11 Drenge B (06) INDE • Pulje 54
Sport & Kulturcenter Brovst
Vodskov IF
Sport & Kulturcenter Brovst
10.
lørdag
16.52
Fjerritslev IF
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 122
Vodskov Hallen
Vodskov IF (1)
Vodskov Hallen
10.
lørdag
17.12
Vodskov IF (1)
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 122
Vodskov Hallen
LKB/Gistrup
Vodskov Hallen
10.
lørdag
17.42
Vodskov IF (1)
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 122
Vodskov Hallen
Aalborg KFUM
Vodskov Hallen
10.
lørdag
18.02
Farsø/Ullits IK
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 122
Vodskov Hallen
Vodskov IF (1)
Vodskov Hallen
11.
søndag
11.20
Hjallerup IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 71
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
Vodskov IF (1)
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
11.
søndag
11.30
SVIF
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge B (04) • Pulje 940
Dybvad Hallen
Vodskov IF
Dybvad Hallen
11.
søndag
11.40
Vodskov IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 71
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
Vraa/Børglum IF (1)
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
11.
søndag
12.00
Vodskov IF
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge B (04) • Pulje 940
Dybvad Hallen
DHF&K
Dybvad Hallen
11.
søndag
12.30
Voersaa IF
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 71
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
Vodskov IF (1)
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
11.
søndag
12.45
Vodskov IF
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge B (04) • Pulje 940
Dybvad Hallen
Biersted/Nørhalne
Dybvad Hallen
11.
søndag
13.00
Vodskov IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 71
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
Hjallerup IF (3)
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
11.
søndag
15.14
Vodskov IF (2)
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 121
Bagterp Hallen
Bagterp IF
Bagterp Hallen
11.
søndag
15.44
Vodskov IF (2)
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 121
Bagterp Hallen
IF Skjold Sæby
Bagterp Hallen
11.
søndag
15.45
LKB/Gistrup
Herrer
U12
U12 Drenge B (05) INDE • Pulje 49
Gistrup Idrætscenter
Vodskov IF
Gistrup Idrætscenter
11.
søndag
16.04
SVIF
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 121
Bagterp Hallen
Vodskov IF (2)
Bagterp Hallen
11.
søndag
16.15
Nibe B
Herrer
U12
U12 Drenge B (05) INDE • Pulje 49
Gistrup Idrætscenter
Vodskov IF
Gistrup Idrætscenter
11.
søndag
17.05
Hals FS
Herrer
U12
U12 Drenge B (05) INDE • Pulje 49
Gistrup Idrætscenter
Vodskov IF
Gistrup Idrætscenter
Januar 2017
8.
søndag
09.00
Hjallerup/Vodskov (1)
Kvinder
U16
U16 Piger A/B (01) INDE • Pulje 102
AaB Hallen
AaB
AaB Hallen
8.
søndag
09.24
Fortuna Hjørring (1)
Kvinder
U16
U16 Piger A/B (01) INDE • Pulje 102
AaB Hallen
Hjallerup/Vodskov (1)
AaB Hallen
8.
søndag
09.36
Vodskov IF
Herrer
U16
U16 Drenge B (01) INDE • Pulje 34
Vodskov Hallen
Skibsby-Højene IF
Vodskov Hallen
8.
søndag
10.00
Hjallerup/Vodskov (1)
Kvinder
U16
U16 Piger A/B (01) INDE • Pulje 102
AaB Hallen
SVIF (2)
AaB Hallen
8.
søndag
10.12
Ulsted B
Herrer
U16
U16 Drenge B (01) INDE • Pulje 34
Vodskov Hallen
Vodskov IF
Vodskov Hallen
8.
søndag
10.12
DHF&K
Kvinder
U16
U16 Piger A/B (01) INDE • Pulje 101
Dybvad Hallen
Hjallerup/Vodskov (2)
Dybvad Hallen
8.
søndag
10.36
Aalborg KFUM (2)
Kvinder
U16
U16 Piger A/B (01) INDE • Pulje 102
AaB Hallen
Hjallerup/Vodskov (1)
AaB Hallen
8.
søndag
10.48
Aalbæk Stations IF
Herrer
U16
U16 Drenge B (01) INDE • Pulje 34
Vodskov Hallen
Vodskov IF
Vodskov Hallen
8.
søndag
11.00
Vejgaard B
Kvinder
Senior
Kvinder B (15+) INDE • Pulje 26
Vodskov Hallen
Vodskov IF
Vodskov Hallen
8.
søndag
11.00
Fortuna Hjørring (2)
Kvinder
U16
U16 Piger A/B (01) INDE • Pulje 101
Dybvad Hallen
Hjallerup/Vodskov (2)
Dybvad Hallen
8.
søndag
11.48
Vodskov IF
Kvinder
Senior
Kvinder B (15+) INDE • Pulje 26
Vodskov Hallen
Jetsmark IF
Vodskov Hallen
8.
søndag
11.48
Hjallerup/Vodskov (2)
Kvinder
U16
U16 Piger A/B (01) INDE • Pulje 101
Dybvad Hallen
Skagen IK (2)
Dybvad Hallen
8.
søndag
12.36
Aabybro IF (2)
Kvinder
Senior
Kvinder B (15+) INDE • Pulje 26
Vodskov Hallen
Vodskov IF
Vodskov Hallen
8.
søndag
13.24
Vodskov IF
Kvinder
Senior
Kvinder B (15+) INDE • Pulje 26
Vodskov Hallen
Nørresundby FB (2)
Vodskov Hallen
21.
lørdag
09.00
LKB/Gistrup
Herrer
U12
U12 Drenge C (05) INDE • Pulje 51
Bælum Hallen
Vodskov IF
Bælum Hallen
21.
lørdag
09.30
Vodskov IF
Herrer
U12
U12 Drenge C (05) INDE • Pulje 51
Bælum Hallen
Bælum-Solbjerg / Kongerslev
Bælum Hallen
21.
lørdag
10.20
Vodskov IF
Herrer
U12
U12 Drenge C (05) INDE • Pulje 51
Bælum Hallen
Rebild Syd
Bælum Hallen
21.
lørdag
10.50
Arden IF
Herrer
U12
U12 Drenge C (05) INDE • Pulje 51
Bælum Hallen
Vodskov IF
Bælum Hallen
21.
lørdag
12.20
Dronninglund/Asaa
Herrer
U13
U13 Drenge A/B (04) INDE • Pulje 44
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
Vodskov IF
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
21.
lørdag
12.44
Hjallerup IF
Herrer
U13
U13 Drenge A/B (04) INDE • Pulje 44
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
Vodskov IF
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
21.
lørdag
13.10
Vodskov IF
Herrer
U12
U12 Drenge B (05) INDE • Pulje 49
Hobro Idrætscenter
Hobro IK
Hobro Idrætscenter
21.
lørdag
13.30
Vodskov IF
Herrer
U12
U12 Drenge B (05) INDE • Pulje 49
Hobro Idrætscenter
Støvring IF
Hobro Idrætscenter
21.
lørdag
13.32
Vodskov IF
Herrer
U13
U13 Drenge A/B (04) INDE • Pulje 44
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
Jerslev/Sterup IF
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
21.
lørdag
13.56
Vodskov IF
Herrer
U13
U13 Drenge A/B (04) INDE • Pulje 44
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
Tårs/Ugilt IF
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
21.
lørdag
14.00
Vodskov IF
Herrer
U12
U12 Drenge B (05) INDE • Pulje 49
Hobro Idrætscenter
LKB/Gistrup
Hobro Idrætscenter
21.
lørdag
14.00
Vodskov IF (1)
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 122
Dronning Ingrid Hallerne
Fjerritslev IF
Dronning Ingrid Hallerne
21.
lørdag
14.20
LKB/Gistrup
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 122
Dronning Ingrid Hallerne
Vodskov IF (1)
Dronning Ingrid Hallerne
21.
lørdag
14.30
Vodskov IF
Herrer
U12
U12 Drenge B (05) INDE • Pulje 49
Hobro Idrætscenter
Nibe B
Hobro Idrætscenter
21.
lørdag
14.50
Aalborg KFUM
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 122
Dronning Ingrid Hallerne
Vodskov IF (1)
Dronning Ingrid Hallerne
21.
lørdag
15.10
Vodskov IF (1)
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 122
Dronning Ingrid Hallerne
Farsø/Ullits IK
Dronning Ingrid Hallerne
21.
lørdag
15.24
Bagterp IF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 78
Højene Hallen
Vodskov IF
Højene Hallen
21.
lørdag
15.54
Vodskov IF
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 78
Højene Hallen
Klokkerholm IF
Højene Hallen
21.
lørdag
16.20
Vodskov IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 72
Biersted Hallen
Biersted IF
Biersted Hallen
21.
lørdag
16.54
Vodskov IF
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 78
Højene Hallen
Bagterp IF (3)
Højene Hallen
21.
lørdag
17.10
Brovst IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 72
Biersted Hallen
Vodskov IF (2)
Biersted Hallen
21.
lørdag
17.50
Vodskov IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 72
Biersted Hallen
Brovst IF (1)
Biersted Hallen
21.
lørdag
18.10
Hjallerup IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 72
Biersted Hallen
Vodskov IF (2)
Biersted Hallen
22.
søndag
09.16
SVIF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 89
Sulsted Hallen
Vodskov IF (1)
Sulsted Hallen
22.
søndag
09.40
Vodskov IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 89
Sulsted Hallen
Aabybro IF (2)
Sulsted Hallen
22.
søndag
09.48
Aabybro IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 89
Sulsted Hallen
Vodskov IF (2)
Sulsted Hallen
22.
søndag
09.48
Nørresundby FB (3)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 96
Sulsted Hallen
Vodskov IF
Sulsted Hallen
22.
søndag
10.10
Vodskov IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) INDE • Pulje 66
Trekroner Landsbycenter
Trekroner IF 98
Trekroner Landsbycenter
22.
søndag
10.12
Vodskov IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 89
Sulsted Hallen
SVIF (2)
Sulsted Hallen
22.
søndag
10.20
Østervraa IF
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 71
Dybvad Hallen
Vodskov IF (1)
Dybvad Hallen
22.
søndag
10.20
Aabybro IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 89
Sulsted Hallen
Vodskov IF (2)
Sulsted Hallen
22.
søndag
10.20
Nørresundby FB (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 96
Sulsted Hallen
Vodskov IF
Sulsted Hallen
22.
søndag
10.30
Vodskov IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) INDE • Pulje 66
Trekroner Landsbycenter
Aalborg Chang
Trekroner Landsbycenter
22.
søndag
10.44
Vodskov IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 89
Sulsted Hallen
SVIF (1)
Sulsted Hallen
22.
søndag
10.44
Vodskov IF
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 96
Sulsted Hallen
SVIF
Sulsted Hallen
22.
søndag
10.50
Vodskov IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 71
Dybvad Hallen
Dybvad B
Dybvad Hallen
22.
søndag
10.50
Try/Thorshøj B
Kvinder
U9
U9 Piger (08) INDE • Pulje 123
Højene Hallen
Vodskov IF
Højene Hallen
22.
søndag
11.00
Vodskov IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) INDE • Pulje 66
Trekroner Landsbycenter
Skovsgaard B
Trekroner Landsbycenter
22.
søndag
11.20
Vodskov IF
Kvinder
U9
U9 Piger (08) INDE • Pulje 123
Højene Hallen
Skibsby-Højene IF
Højene Hallen
22.
søndag
11.30
Vodskov IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) INDE • Pulje 66
Trekroner Landsbycenter
Jetsmark IF
Trekroner Landsbycenter
22.
søndag
11.30
Vodskov IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 71
Dybvad Hallen
Gærum IF
Dybvad Hallen
22.
søndag
11.40
Jetsmark IF (2)
Kvinder
U9
U9 Piger (08) INDE • Pulje 123
Højene Hallen
Vodskov IF
Højene Hallen
22.
søndag
12.00
Vodskov IF
Kvinder
U9
U9 Piger (08) INDE • Pulje 123
Højene Hallen
Jetsmark IF (1)
Højene Hallen
22.
søndag
12.10
Trekroner/Skovsgård (1)
Herrer
U11
U11 Drenge B (06) INDE • Pulje 54
Trekroner Landsbycenter
Vodskov IF
Trekroner Landsbycenter
22.
søndag
12.50
Vodskov IF
Herrer
U11
U11 Drenge B (06) INDE • Pulje 54
Trekroner Landsbycenter
Trekroner/Skovsgård (2)
Trekroner Landsbycenter
22.
søndag
13.14
Bagterp IF
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 121
Sulsted Hallen
Vodskov IF (2)
Sulsted Hallen
22.
søndag
13.20
Vodskov IF
Herrer
U11
U11 Drenge B (06) INDE • Pulje 54
Trekroner Landsbycenter
Aalborg Freja (1)
Trekroner Landsbycenter
22.
søndag
13.40
Brovst IF
Herrer
U11
U11 Drenge B (06) INDE • Pulje 54
Trekroner Landsbycenter
Vodskov IF
Trekroner Landsbycenter
22.
søndag
13.44
IF Skjold Sæby
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 121
Sulsted Hallen
Vodskov IF (2)
Sulsted Hallen
22.
søndag
14.04
Vodskov IF (2)
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 121
Sulsted Hallen
SVIF
Sulsted Hallen
22.
søndag
16.02
Brovst IF
Herrer
U15
U15 Drenge A/B (02) INDE • Pulje 38
Sport & Kulturcenter Brovst
Vodskov IF
Sport & Kulturcenter Brovst
22.
søndag
16.50
Vodskov IF
Herrer
U15
U15 Drenge A/B (02) INDE • Pulje 38
Sport & Kulturcenter Brovst
Trekroner IF 98
Sport & Kulturcenter Brovst
22.
søndag
17.38
Hjørring IF (3)
Herrer
U15
U15 Drenge A/B (02) INDE • Pulje 38
Sport & Kulturcenter Brovst
Vodskov IF
Sport & Kulturcenter Brovst
22.
søndag
18.26
Vodskov IF
Herrer
U15
U15 Drenge A/B (02) INDE • Pulje 38
Sport & Kulturcenter Brovst
Jetsmark IF (2)
Sport & Kulturcenter Brovst
Februar 2017
11.
lørdag
09.16
Vodskov IF
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 96
Nørresundby Idrætscenter
Jetsmark IF
Nørresundby Idrætscenter
11.
lørdag
09.40
Vodskov IF
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 96
Nørresundby Idrætscenter
Skovsgaard B
Nørresundby Idrætscenter
11.
lørdag
10.04
Biersted IF
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 96
Nørresundby Idrætscenter
Vodskov IF
Nørresundby Idrætscenter
11.
lørdag
10.36
Vodskov IF
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 96
Nørresundby Idrætscenter
Nørresundby FB (1)
Nørresundby Idrætscenter
11.
lørdag
10.40
Vodskov IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 72
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
Trekroner IF 98
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
11.
lørdag
10.50
RKG
Herrer
U12
U12 Drenge C (05) INDE • Pulje 51
Arena Himmerland
Vodskov IF
Arena Himmerland
11.
lørdag
11.20
Gudumholm IF
Herrer
U12
U12 Drenge C (05) INDE • Pulje 51
Arena Himmerland
Vodskov IF
Arena Himmerland
11.
lørdag
11.30
Fjerritslev IF
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 72
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
Vodskov IF (2)
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
11.
lørdag
12.10
Vodskov IF
Herrer
U12
U12 Drenge C (05) INDE • Pulje 51
Arena Himmerland
Støvring IF
Arena Himmerland
11.
lørdag
12.10
Aalborg KFUM (1)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 72
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
Vodskov IF (2)
Hjallerup Idrætscenter - Hal A/B
11.
lørdag
14.00
Fjerritslev IF
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 122
KFUM Hallen, Aalborg
Vodskov IF (1)
KFUM Hallen, Aalborg
11.
lørdag
14.20
Vodskov IF (1)
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 122
KFUM Hallen, Aalborg
LKB/Gistrup
KFUM Hallen, Aalborg
11.
lørdag
14.50
Vodskov IF (1)
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 122
KFUM Hallen, Aalborg
Aalborg KFUM
KFUM Hallen, Aalborg
11.
lørdag
15.10
Farsø/Ullits IK
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 122
KFUM Hallen, Aalborg
Vodskov IF (1)
KFUM Hallen, Aalborg
12.
søndag
09.00
Vodskov IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 71
Vodskov Hallen
Hjallerup IF (1)
Vodskov Hallen
12.
søndag
09.00
Vodskov IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 89
Nørresundby Idrætscenter
NUBI
Nørresundby Idrætscenter
12.
søndag
09.10
IF Skjold Sæby (1)
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 78
Bagterp Hallen
Vodskov IF
Bagterp Hallen
12.
søndag
09.16
Vodskov IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 89
Nørresundby Idrætscenter
Vodskov IF (1)
Nørresundby Idrætscenter
12.
søndag
09.20
Vraa/Børglum IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 71
Vodskov Hallen
Vodskov IF (1)
Vodskov Hallen
12.
søndag
09.40
Skibsby-Højene IF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 78
Bagterp Hallen
Vodskov IF
Bagterp Hallen
12.
søndag
09.40
Vodskov IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 89
Nørresundby Idrætscenter
SVIF (2)
Nørresundby Idrætscenter
12.
søndag
09.56
Vodskov IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 89
Nørresundby Idrætscenter
Aabybro IF (1)
Nørresundby Idrætscenter
12.
søndag
10.04
NUBI
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 89
Nørresundby Idrætscenter
Vodskov IF (2)
Nørresundby Idrætscenter
12.
søndag
10.10
Vodskov IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 71
Vodskov Hallen
Voersaa IF
Vodskov Hallen
12.
søndag
10.10
Østervraa IF
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 78
Bagterp Hallen
Vodskov IF
Bagterp Hallen
12.
søndag
10.20
SVIF (3)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 89
Nørresundby Idrætscenter
Vodskov IF (1)
Nørresundby Idrætscenter
12.
søndag
10.36
Vodskov IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 89
Nørresundby Idrætscenter
SVIF (3)
Nørresundby Idrætscenter
12.
søndag
10.40
Hjallerup IF (3)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) INDE • Pulje 71
Vodskov Hallen
Vodskov IF (1)
Vodskov Hallen
12.
søndag
10.50
Vodskov IF
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 78
Bagterp Hallen
IF Skjold Sæby (2)
Bagterp Hallen
12.
søndag
11.20
Vodskov IF (2)
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 121
Vodskov Hallen
Bagterp IF
Vodskov Hallen
12.
søndag
11.32
Vodskov IF
Kvinder
U9
U9 Piger (08) INDE • Pulje 123
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Try/Thorshøj B
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
12.
søndag
11.50
Vodskov IF (2)
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 121
Vodskov Hallen
IF Skjold Sæby
Vodskov Hallen
12.
søndag
12.02
Skibsby-Højene IF
Kvinder
U9
U9 Piger (08) INDE • Pulje 123
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Vodskov IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
12.
søndag
12.10
SVIF
Kvinder
U10
U10 Piger C (07) Inde/Futsal • Pulje 121
Vodskov Hallen
Vodskov IF (2)
Vodskov Hallen
12.
søndag
12.22
Vodskov IF
Kvinder
U9
U9 Piger (08) INDE • Pulje 123
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Jetsmark IF (2)
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
12.
søndag
12.40
Vodskov IF
Herrer
U11
U11 Drenge B (06) INDE • Pulje 54
Vodskov Hallen
IF Fremad Nørhalne
Vodskov Hallen
12.
søndag
12.42
Jetsmark IF (1)
Kvinder
U9
U9 Piger (08) INDE • Pulje 123
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Vodskov IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
12.
søndag
13.00
Vodskov IF
Herrer
U11
U11 Drenge B (06) INDE • Pulje 54
Vodskov Hallen
Trekroner/Skovsgård (1)
Vodskov Hallen
12.
søndag
13.02
Vodskov IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) INDE • Pulje 66
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
VHG/GS
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
12.
søndag
13.40
Trekroner/Skovsgård (2)
Herrer
U11
U11 Drenge B (06) INDE • Pulje 54
Vodskov Hallen
Vodskov IF
Vodskov Hallen
12.
søndag
13.42
Trekroner IF 98
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) INDE • Pulje 66
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Vodskov IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
12.
søndag
14.02
Aalborg Chang
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) INDE • Pulje 66
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Vodskov IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
12.
søndag
14.10
Aalborg Freja (1)
Herrer
U11
U11 Drenge B (06) INDE • Pulje 54
Vodskov Hallen
Vodskov IF
Vodskov Hallen
12.
søndag
14.32
Skovsgaard B
Herrer
U10
U10 Drenge C (07) INDE • Pulje 66
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Vodskov IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
12.
søndag
15.42
Vodskov IF
Herrer
U12
U12 Drenge B (05) INDE • Pulje 49
Gistrup Idrætscenter
Hals FS
Gistrup Idrætscenter
12.
søndag
16.22
Hobro IK
Herrer
U12
U12 Drenge B (05) INDE • Pulje 49
Gistrup Idrætscenter
Vodskov IF
Gistrup Idrætscenter
12.
søndag
16.42
Støvring IF
Herrer
U12
U12 Drenge B (05) INDE • Pulje 49
Gistrup Idrætscenter
Vodskov IF
Gistrup Idrætscenter
12.
søndag
17.12
LKB/Gistrup
Herrer
U12
U12 Drenge B (05) INDE • Pulje 49
Gistrup Idrætscenter
Vodskov IF
Gistrup Idrætscenter
April 2017
1.
lørdag
16.15
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2017 • Pulje 12
Aalborg Chang Kunstgræs
Vodskov IF
Aalborg Chang Kunstgræs
8.
lørdag
13.30
Vodskov IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2017 • Pulje 12
Vodskov Stadion
Sulsted IF
Vodskov Stadion